16 травня о 11.00 год. відбулося засідання 18-ої сесії VIII-го скликання Вижницької міської ради

16 травня о 11.00 год. відбулося засідання 18-ої сесії VIII-го скликання Вижницької міської ради, на якій було розглянуто 31 питання. Серед основних: Про затвердження  звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року; Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про попередній розгляд ставок єдиного податку на 2019 рік для фізичних осіб-підприємців Вижницької міської територіальної громади; Про попередній розгляд податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік; Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, які підлягають продажу на аукціоні; Про повернення нежитлових приміщень з безоплатного користування КЗ «Берегометський ЦПМСД»; Про повернення нежитлових приміщень з безоплатного користування КЗ «Вашківецький ЦПМСД»; Про затвердження Програми Вижницької міської територіальної громади «Обдарована молодь» на 2018-2020 роки; Про надання дозволу на розробку Детальних планів територій та ряд інших важливих питань.

Також розглядалось питання, турбуючи всіх членів нашої громади – ремонт дороги: Багна-Черешенька, внесені певні пропозиції для його вирішення.

            Засідання сесії Вижницької міської ради транслювалось он-лайн через офіційний веб-сайт Вижницької міської ради та всі бажаючі мали змогу спостерігати за порядком проведення сесії.