Вижницькій ОТГ одній із перших на Буковині передано землі державної власності в комунальну власність.

22 березня,  у місті Косів відбулася нарада під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо розвитку гірських населених пунктів, в якій взяли участь: голови Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, голови районних державних адміністрацій гірських районів та ОТГ, до складу яких входять гірські населені пункти.

Дві громади Чернівецької області під час наради Прем'єр-міністра України підписали документи про передачу земель поза межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ.

Кабінет Міністрів України продовжує розпочатий в лютому поточного року процес передачі землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад і розраховує на відповідальність місцевого керівництва та ефективне використання наданого ресурсу.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських населених пунктів, яка відбулася в рамках робочої поїздки Глави Уряду на Івано-Франківщину.